Juuksed, soengud

Küsimus: Olen loomulik blondiin, hetkel on juuksed mustaks värvitud - kuidas blondi tooni tagasi saada?17.05.2012

Tere,
Olen loomulik blondiin, väga heleda nahaga, sinised silmad. Sooviks oma blondi värvi tagasi saada.
Paljud soovitavad värvi loputust ja toonida iga kord heleda värviga musta jne. Aga mis see õige lahendus oleks, et efektiivselt saada mustast blondiks tagasi?
Ja kas on üldse mõtet hakata pingutama, kui juuksed on mul suhteliselt haprakesed (mitte just kõige paksemad).

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Loomulikku naturaalset tooni juba värvitud juustel tagasi ei saa - ehk siis tuleb see lihtsalt välja kasvatada. Selleks, et üleminek oleks pehmem, tuleb tumedat osa pleegitada (tehnika, kuidas seda teha, sõltub Teie juuste olukorrast ja seetõttu ei ole siin ühest vastust).

Minu arvamus on, et kui olete loomulikult blond, siis ei sobi Teile mustad juuksed ja blondil on ka väga raske väljakasvu korras hoida, kuna juba pool cm väljakasvu jätab mulje, et olete kiilas.(sorry)
Pingutada tasub alati kui tulemus paremaks läheb. Kõik me tahame ikka ilusamad olla.

Kaunist kevadet, KK