Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas mustaks värvitud juuste otsad punaseks värvida?24.07.2012

Tere,
Mul on hiljuti värvitud mustad juuksed, kuid ma tahaksin värvida juuste otsad punaseks või siis teha punased triibud juustesse. Kuna mustale ei jääks teised värvid eriti peale, siis kuidas ma peaksin seda tegema?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Selleks, et mustadesse juustesse punaseid triipe teha või otsi punaseks värvida, tuleb eelnevalt need salgud või otsad ära blondeerida ja siis üle värvida. Piisab kui blondeerida paari astme võrra heledamaks. On olemas ka otse värvid, mis segatakse blondeerimisvahendi sisse ehk siis helendatakse ja värvitakse üheaegselt.

Tervitades, KK