Juuksed, soengud

Küsimus: Millise värviga peaks blondeeritud juuksed helepruuniks värvima?19.08.2012

Tere,
Soovin oma blonde juukseseid (blondeeritud) helepruuniks värvida. Millise poevärviga võiks seda teha, et tulemus jääks ilus ja mida peaks veel silmas pidama?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Imetlen Teie julgust, kuna see protseduur on ka juuksuri jaoks paras pähkel ning tulemust ei oska 100% ette näha.

Võite proovida nii: võtke sari, millel on värvi vahud ja värvitoonid sarnased. Värvige juuksed esmalt vahuga, peske ja kuivatage. Seejärel võite üle värvida, kuna juustele on antud lisapigmenti ja värv jääb ühtlasem. Soovitav on üle värvida päeva-paari pärast, kui aga vahuga värvitud toon ei meeldi, kulub see pestes maha.

NB! Ärge valige kohe liiga tumedaid toone. Alustada võiks soojadest beežidest toonidest.

Tervitades, KK