Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas saada juuste loomulik värv tagasi?28.10.2012

Tere,
Mul on loomulik värv selline keskmine kartulikarva. Olen viimasel ajal värvinud Garnieri hõbeblondi värviga. Nüüd mõtlen, kuidas saada oma loomulik juuksevärv tagasi. Tahaksin, et pea oleks ühtlast värvi. Välja kasvatada oleks suhteliselt jube. Kui triibutada, siis millist värvitooni peaks valima - tumeblondi? Lugesin Teie eelnevatest vastustest, et Davinesil on selliseid toonivaid šampoone - milline mulle sobiks? Kust üldse selle sarja tooteid saab väljaspool Tallinna? Kas see kirjuks ei jäta pead? Ega mul nii laitmatult pole ka värvitud, suhteliselt kirju on pea :(

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Sõltub, kas Te soovite, et optiliselt oleks juukse värv heledam või tumedam, kui olete oma juuksed loomulikku värvi saanud. Kui Teie soov on olla siiski säravam kui kartuli värv, siis soovitan värvi välja kasvatada heledaid salke tehes - laske need teha ainult pealaele ja aeg-ajalt meelekohtadele. Üldmulje on hele niikaua, kui oma värv välja kasvab. Hiljem, kui tahate ka salkudest lahti saada, võib neid toonida balsamitega. NB! See on kõige juuksesõbralikum viis!

Davinesi tooteid saab osta Tartus, Võrus, Jõgeval ilusalongidest ja I.L.U. kauplustest.