Juuksed, soengud

Küsimus: Mida peaks teadma, et püsivärvilt üle minna tooniva šampooni kasutamisele?28.10.2012

Tere!
Mul on pikad lokkis ja kahused juuksed. Värvin juuri kord kahe kuu jooksul Palette Deluxega tumepruuniks, et mitte öelda mustaks. Tihti sirgendan juukseotsi ja tukaosa. Nüüd on plaanis juukseid nö ravima hakata. Tahaksin edaspidi kasutada toonivaid šampoone, palsameid (või muid kergvärve, mis juustele nii palju liiga ei teeks), mis oleks enamvähem sama värvi. Kas see on üldse võimalik, ja kui on, siis milliste toodetega?

Millist šampooni peaksin edaspidi kasutama? Kas sellist, mis on mõeldud lokkis juustele, värvitud juustele või kuivadele juustele?
Tänan vastamast!

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Teie juuste puhul on vaja kasutada nii lokkis, värvitud, kuivadele kui ka pikkadele juustele mõeldud tooteid. Ehk siis:
1) värvitud juuste šampoon;
2) kuivade juuste mask;
3) pikkade juuste palsam (sisaldab juukseotsi parandavaid aineid);
4) silendavad seerumid peale pesu - kas siis loki väljatoomiseks või sirgendamiseks.

Kui Teil ei ole halle juukseid, siis mõte minna kergemate värvide peale on õige. Proovige Henna sarja.

Tervitades, KK