Juuksed, soengud

Küsimus: Millised salgud-triibud sobivad blondile?28.10.2012

Tere,
Mul on hetkel täiesti blondid juuksed - ma ei ole neid kunagi värvinud ega salgutanud. Nüüd on mul soov teha juustesse helepruunid salgud. Kas see värvitoon sobiks mulle? Mis tooni salgud võiksid Teie hinnangul blondile sobida?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Helepruun on hea valik. Liiga suured kontrasid jätavad odava mulje ja vähendavad optiliselt juuksemahtu (seda vist ei soovi).
Proovida võib ka heledat vase tooni, kas puhtalt või kullaga segatult. Eriti ilus jääb, kui on sinised või hallid silmad. Ärge tehke pealaele, vaid külgedele ja taha, siis ei ole väljakasvu märgata.

Tervitades, KK