Juuksed, soengud

Küsimus: Millist tehnikat kasutada juuste otste värvimiseks?28.10.2012

Tere,
Praegu on moes juuste otste värvimine erinevate värvidega, nn ombre tehnika. Ma sooviksin juuste otsi roosaks värvida, kuna olen blondiin. Kas te oskate öelda, kuidas on kõige mõtekam seda uut trendi katsetada?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Selleks, et tulemus oleks korrektne, on minu soovitus, et palun laske seda teha juuksuris ja heledate toonidega, mitte kasutades neoon- või kontrastvärve. See on minu arvamus.

Tervitades, KK