Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas saada lokke, kui lokid ei jää juustesse püsima?21.12.2012

Tere,
Mul on juuksed, mis on natuke pikemad kui poole selja peale, aga probleem on selles, et mu juustesse ei taha kuidagi lokid jääda. Olen katsetanud nii kuivadesse, märgadesse kui ka niisketesse juustesse, kuid lokid ei jää püsima - juuksed vajuvad maksimaalselt poole tunniga sirgeks. Ei taha kasutada mingeid lakke ega geele, kuidas saaksin lokke kauemaks juustesse?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kui te lokkide tugevdamiseks miskit kasutada ei taha, siis on ka natukene raske soovitusi anda. Üheks võimaluseks on ööseks keerata näpulokid ja need siis hommikul lahti kammida. Keerate juuksesalgud ümber näppude rulli ja kinnitate iga salgu lõksuga. Tugevduseks võite kasutada kas siis suhkruvett või keerata näiteks õllega. Minu ema tegi seda vanasti ikka kui miskit ei olnud. Tänapäeval on Davinesi firmal õlle asemel olemas Shaping Gel, mis on oma olemuselt ja toimelt sarnane õllele. Suhkruvee asemel aga Davinesi Oil Non Oil nr 1 (aretatud suhkrust endast).
Loodan, et saite natukene abi.

Tervitades, KK