Juuksed, soengud

Küsimus: Kas pealae kiilanemise vastu on mingit vahendit, külgedelt ja tagant on juuksed tihedad?28.01.2013

Tere,
Olen 44-aastane mees ning probleemiks on kiilanev pealagi (tagant ja külgedelt on juuksed tihedad). Kas on olemas vahendit, mis taastaks ka pealael tihedad juuksed?
Tänan!

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kahjuks sellist vahendit, mis taastaks väljalangenud juukseid, ei ole. Need, mis seda lubavad, on küsitava toimega. Davinesi firmal on olemas vahendid, mis hoiavad juukseid, et need välja ei langeks ja aitavad parandada peanaha verevarustust. Kindlasti aitab korralik peamassaaž igal pesukorral. Juuste väljalangemine on tingitud hormonaalse tasakaalu muutumisest.

Tervitades, KK.