Juuksed, soengud

Küsimus: Kas juuste pideva triibutamise korral oleks tervislikum värvida ainult salkude juuksejuuri?16.03.2013

Tere
Olen juba üle aasta oma juukseid juuksuri juures blondiks triibutanud, kuna endal päris tumedad. Kas oleks juustele tervislikum ainult juuksejuuri värvida või siis ikka terved salgud uuesti värvida?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kui te soovite, et tulevikus on Teil täiesti blond pea, tehke iga kord erinevatele kohtadele täispikkuses salgud. Kui soovite kirjuks jääda, siis samasse kohta ja ainult värvige juur, sest pidevalt ühe ja sama koha peale täispikkuses salke teha pole mõtet. Varsti võib salkude koha peal olla ainult siilike.
Terv. KK