Juuksed, soengud

Küsimus: Millist kodust maski juustele teha, et muuta neid säravamaks?16.03.2013

Tere
Mul on suur mure juustega. Need on väga elutud ja tuhmid, tervisel pole viga, seega lihtsalt pika elu jooksul on nad vaesekesed tugevalt vatti saanud. Ikka õhtul blondi peaga magama ja hommikul süsimusta peaga üles.
No tekkis tahtmine tugevalt muuta. Blondeerinud olen ennast kogu elu. Nüüdseks olen jäänud triibutamise juurde, sest peanahk ei kannata enam keemiat, isegi keemilised lokid teevad nahale liiga.
Missugust kodust maski saaks juustele teha, et muuta neid natuke säravamaks? Õnnetus selles, et allergia tõttu ei sobi mesi, pähklid.
Millega teha ja kuidas täpselt?
tänan
siiski õnnelik vanaema

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Peaksite oma peanahka aeg-ajalt õlidega määrima enne pesu ja peale pesu loputage, kas sidruni veega või vihaleotus veega või kaselehe teega - kõik annavad suurepärase läike. Kui soovite olla külm blond, siis sobib sidrunivesi 0,5 sidruni mahl 1 liitri vee kohta.
Kaunist kevadet KK