Juuksed, soengud

Küsimus: Kas on lootust, et stressi tõttu väljalangenud juuste asemele kasvavad uued?16.03.2013

Juuksed langesid välja stressist. Kuid nüüd on väljalangemine peatunud, kuigi juuksed väga-väga õhukeseks jäänud. Kas on üldse võimalik pakse juukseid tagasi saada? Kas sealt, kus juuksed välja langesid kasvavad ikka uued juuksed tagasi?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kui Teil ei ole juuste väljalangemine kui haigus, siis kindlasti kasvavad tagasi. Peate pöörama rohkem tähelepanu peanaha vereringele. Masseerima korralikult pead igal õhtul (see võib küll ergutada ka rasunäärmete tööd aga vaev tasub ennast ära).
Kasutama šampoone, mis sisaldavad piparmünti, mentooli, mägiloorberit, kodustest vahenditest sibula mahla või tšillit.
Kaunist kevadet KK