Juuksed, soengud

Küsimus: Keemilised lokid ja rinnaga toitmine27.04.2011

Tere,
Soovin endale teha keemilisi lokke, aga mul on 11-kuune laps, kes saab veel rinda. Kas keemilised vedelikud võivad kuidagi organismi (piima) mõjutada?
Milline oleks Teie soovitus?
Tänan!

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kallid noored emad - nii kaua, kui Te ootate lapsi või toidate neid rinnaga, ei ole soovitav mingeid keemilisi protseduure endaga teha lasta. Loomulikult, kui ilu on olulisem Teie ja lapse tervisest, siis võib seda teha.
Rinnaga toimise ajal ei pruugi ka keemilised lokid pähe jääda. Minu arvates tasub veidi oodata.

Tervitades, KK