Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas ma saaksin proovida enne juuste värvimist, kas mulle see värv sobib?10.09.2013

Soovin värvida enda juuksed pealt heledaks ja alt tumedaks, aga ma ei tea kas mulle sobib. Kas on võimalik kuidagi enne proovida?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kindlasti on väga raske midagi soovitada kui ma teid ei näe. Aga minge parukapoodi ja proovige erinevaid parukaid. Siis näete ise, kas sobib või mitte.
Enne kui hakkate just seda värvitehnikat proovima, mõelge enne järgi. Te teete optiliselt oma juuksed õhemaks.

Jõudu KK