Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas veenduda, kas mulle sobivad blondid juuksed?10.09.2013

Tere!
Minu loomulik juuksevärv on keskmine "kartulikoor", silmad on rohekad pruunikad - oleneb valgusest, kas mulle sobivad pealt blondid ja alt tumedad juuksed?
Juuksed on keskmist kasvu.

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Teil on väga kaunid silmad. Kindlasti sobivad teile kõik kuldsed, vasksed, ka soojad pruunid toonid. Kontrollige kas need toonid sobivad ka Teie nahaga.
Tervitades KK