Küüned

Küsimus: Millest võib tingitud olla, et 8-aastasel lapsel on varbaküüned kollaseks muutunud?28.04.2015

Tere. Avastasin nädal aega tagasi, et minu 8-aastasel lapsel on varbaküüned kollaseks muutunud. Millest on see tingitud? Loen juba siin hirmutavaid jutte diabeedist.

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Tere. Küünte värvimuutuste põhjuseid võib olla väga palju. Küüned võivad värvuda küüneseene tõttu, tihti on põhjuseks küünte lakkimine, see võib ollapõhjustatud kitsastest või kuidagi jalale suruvatest jalanõudest. Paraku on seda ilma nägemata võimatu diagnoosida ja abi anda, soovitan pöörduda lapsega perearsti poole.