Küüned

Küsimus: Kas pöidla küüne pideva lõhenemisega peaks arsti poole pöörduma?24.03.2016

Tere,
Pöidla küüs, tekib nagu mingi haav väljakasvu kohale. Paraneb ära, mingi aja on ok ja siis kui mingi mm välja kasvanud, lõhkeb või lõheneb ja veri ja jälle valulik. Peaks vist nahaarstile või dermatoloogile minema, kuigi teada, et sinna raske pääseda, st. võtab kaua aega.
Ette tänades

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Tere, sellised probleemid kuuluvad paraku jah ainult meditsiini valdkonda ja kindlasti peaks olukorda enne nägema kui hinnangut anda. Soovitan pöörduda arstile, olenemata järjekorra pikkusest, sest probleem ei pruugi iseenesest mööduda.