Küüned

Küsimus: Geelküünte koolitused21.02.2011

Tere,
Olen omandanud geelküünte paigaldamise diplomi 5 aastat tagasi ja peale seda tegelesin aktiivselt 2 aastat nende paigaldamise ja hooldusega. Nüüd tahaksin uuesti hakata tegelema, kuid aeg on edasi läinud ja ühe geeli asemel on mitmeid alus-, ehitus- ja pealisgeele. Samuti on teised maalingutehnikad, värviliste geelidega maalingud ja pulbriga kaunistused. Kuna oleks soov uuesti tegelema hakata, kas peaksin minema päris algkoolitusele või on ka võimalus valida mingi lisakoolitus, nagu kaunistuskoolitus vms. Mis firma geele oskate kõige rohkem soovitada? Minu enda lemmiktooted olid Feel Good.
Ette tänades :)

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Antud valdkond areneb-täieneb suure kiirusega ja kindlasti on väga palju uusi võimalusi eemal oldud aastate jooksul juurde tulnud. Kuna tegemist on siiski ka "käsitööga", siis kogemuste põhjal julgen arvata, et ka käeline tegevus vajab uuesti sissetöötamist.
Erinevad firmad pakuvad erinevaid tooteid, mõned vajavad alusgeeli ja mõned pealisgeeli jne. Millist geeli ja kuidas kasutada, on isikliku eelistuse küsimus. Samuti on koolitused väga erinevad. Toodete kasutamise meeldetuletamiseks piisab ehk tootekoolitustest, näiteks meie korraldame tasuta tootekoolitusi. Praktilise poole meeldetuletamiseks ja kindlustunde tagasisaamiseks võiks siiski õpetaja käe alla korra või paar uuesti hoolduse ja paigalduse läbi teha. Selliseid täiendkoolituse võimalusi on ka meil pakutud ja kindlasti saab seda koolitajatega kokkuleppel korraldada.
Lahendusi on palju, soovin julget meeldetuletamist.