Küüned

Küsimus: Küüneseenest vabanemine koduste vahenditega03.03.2011

Tere,
Kuidas vabaneda küüneseenest koduste vahenditega? Kas see on üldse võimalik (äädikas, meresool)?
Ette tänades

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Soovitan kindlasti pöörduda arsti poole, sest erinevaid küünteprobleeme on väga palju ja kõik ei osutugi küüneseeneks. Antud diagnoosi saab määrata ainult arst ja seejärel ka vastava ravi.
Meresool ja äädikas siiski küüneseent ei ravi. Küüneseen on väga nakkav ja võib edasi kanduda ka teistele küüntele. Paraku "ei lähe" küüneseen ka ise ära.