Küüned

Küsimus: Küünelaki eemaldaja ei võta lakki maha, kuidas peaksin toimima?09.04.2012

Tere,
Värvisin oma küüned sellise küünelakiga, mille sees on väiksed litrid (pärlikesed) ning nüüd ei saa ma seda küünelaki eemaldajaga normaalselt maha. Kuidas peaksin toimima?

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Sädeluspulbrit sisaldavaid küünelakke on alati keerulisem eemaldada, tänu sellele püsivad nad sageli ka kauem küünel kaunina. Üldjuhul tulevad nad kõik küünelt maha, aga küünelaki eemaldajat tuleb natuke kauem küünel hoida ja eemaldamisel tugevamat survet anda. Juhul kui ka see ei aita, siis soovitan väga pehme viiliga või poleeriga ettevaatlikult küünelakk eemaldada ja kindlasti küüned pärast õlitada.