Küüned

Küsimus: Pärast sportimist on varbaküüs lahti, kas saan ise ravida või peaksin arsti juurde minema?26.04.2012

Tere,
Käisin 30 km rännakul, tegemist oli spordiüritusega. Paraku valisin valed jalanõud ning jalad olid pärast rännakut suuri ville täis. Samuti olid mõlema suure varba küüne all vesivillid. Sain neist lahti ning nüüd näevad varbaküüned täiesti normaalsed välja. Juhtus aga nii, et parema jala suur varbaküüs hakkas liikuma. Spordivõistlusest on möödas juba 2 nädalat. Mida peaksin tegema - kas jätkama mingisuguse koduse raviga või pöörduma arsti juurde? See varbaküüs vist enam kinni ei kasva?

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Selle probleemiga soovitaksin pöörduda perearsti poole.