Küüned

Küsimus: Paksud küüned26.03.2011

Tere,
Mulle teevad muret väga paksud küüned nii kätel kui jalgadel. Kas ja kuidas saan küüne paksust mõjutada?

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Sellel murel võib olla mitu põhjust ja seega nõu raske anda. Sageli võib olla see tingitud erinevatest tervise probleemidest, diagnoosi peaks siiski arst panema. Väiksema probleemi puhul leiab abi maniküürist või pediküürist. Usun, et küüsi nähes oskab maniküür või pediküür hinnata probleemi tõsidust ja vastavaid juhiseid anda.