Küüned

Küsimus: Geelid varbaküüntele06.04.2011

Tere!
Kas Teie sarjas on olemas spetsiaalselt varbaküüntele mõeldud geelid? Sellised geelid peaksid ilmselt olema tugevamad, kui käte küüntele mõeldud geelid?

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Varvastele sobivad täpselt samad geelid, mis kätele. Kuna geelide valik on lai, siis saab valida vastavalt, kas katmine ainult naturaalsele küünele mõeldud geeliga ja siis värvigeel, või soovitakse ainult prantsuse maniküüri. Võimalusi on palju ja samuti on võimalus vigastatud varbaküüne ehitamiseks tugevamate ehitusgeelidega.