Küüned

Küsimus: Kuidas ära tunda küüneseent?05.04.2014

Minu suure varba küüs on nii paks, et peale vajutades teeb valu. Väikeste varvaste küüned on ka paksud. Kas see ongi küüneseen?

Vastus: Angela Anton, küünetehnik, Mereneid koolituskeskuse juhataja, Mereneid Salong OÜ, www.mereneid.ee

Tere,
paraku on nii, et küüneseent saab diagnoosida vaid arst. Küüne paksenemine võib olla mitmete muude põhjuste tagajärg. Samuti võib valul olla mitu põhjust. Soovitan probleemiga kindlasti arsti poole pöörduda, et kiiremas korras oma ebamugavusest ja samuti valust lahti saada.