Kahjurite tõrje

Küsimus: Mis putukad need on, jalad on keha keskosa küljes ja pikem tagaosa, umbes 1 mm pikkused?22.08.2014

Avastasin lapse voodist umbes millimeetri pikkused valged putukad, hiljem nägin, et neid on ka teiste tubade seintel. Aga teistes voodites neid näinud ei ole. Sarnanevad veidike täidega (jalad on keha keskosa küljes ja pikem tagaosa), aga kuna nad on nii väikesed, siis täpsemalt kirjeldada on raske. Kas need võivad olla niiskusega seotud (korter seisis vahepeal tühjana) või võivad olla mingid parasiidid? Kuidas neist lahti saada?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks kirjelduse järgi ei ole võimalik putukat määrata, võimalusel palun tooge mõned meie kontorisse, asume Türi tn. 3 Tallinn. Kontor on avatud E-R 9:00-16:00.