Kahjurite tõrje

Küsimus: Kas keegi tegeleb ka mügride püüdmisega ja kes võiks mind ka välja koolitada?15.09.2014

Tere
Meil on mügri aias. Olen kasutanud erinevait lõkse ja ka karbiiti. Kasu ei midagi. Ilmselt jääb puudu oskustest. Mügri ohustab juba elupuude hekki. Kas Teil on teada keegi kogenud mügripüüdja, keda soovitada ja kelle nõuannete tulemusena saaks ka mügri tõrjutud. Oleks huvitatud väljaõppe võimalusest kohapeal.

Lugupidamisega

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Rentokil OÜ kontorist aadressil Türi tn. 3 on võimalik osta mutilõksu, selle abil saate püüda ka mügrisid. Lõksu kasutamise kohta saate infot ja soovitusi samuti meie juurest.
Ekstra väljaõpet ja koolitust kahjuks ei korraldata.