Kahjurite tõrje

Küsimus: Lutikad korterelamus07.06.2011

Kas on võimalik vabaneda lutikatest vaid ühes korteris, kui oletatavalt on nad pärit teisest korterist? Oleme teinud tõrjet kaks korda (Rentokil) ja ära visanud vanad voodid, kuid lutikatest pole vabanenud. Arvame, et nad on pärit meie peal olevast korterist. Tegemist on puitmajaga. Kas aitaks põhjalik remont - vanad tapeedid maha kiskuda ja kõik muu selline, kuhu nad peitu saaksid pugeda, maha kiskuda?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kui probleem on oletatavalt pärit teisest korterist, siis kahjuks ei aita põhjalik remont ning tõrje ainult teie korteris.
Tõrjet peab kindlasti tegema ka probleemses korteris.