Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas lahti saada kuivainetega kaasa tulnud liblikatest?18.02.2015

Soovin lahti saada kuivainetega kaasa tulnud liblikatest. Mis ainega neid tõrjutakse? Olen kõik kuivained välja visanud, kapid puhastanud õunaäädikaga. Aga ikka ilmuvad kuskilt välja.

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Peale põhjalikku koristust tuleks kõik kapid, riiulid, lae ääred töödelda kahjuritõrjevahendiga, mis sobib koide tõrjeks.
Kuna tõrjevahendid ei mõju kõikidele arenguvormidele siis peaks kogu protseduuri kordama umbes 3-4 nädalase vahega.
Meie asutus kasutab ainult profi tooteid, kahjuks jaemüügis olevate vahendite kohta mul info puudub.