Kahjurite tõrje

Küsimus: Kas mingi seadus kohustab korteriühistut tegema kortermajas sipelgatõrjet?20.02.2015

Tere!
Kas ühistu peab teostama kortermajas sipelgatõrjet, kui 30 korteriga majas on probleem umbes 7 korteris, ühes püstakus? Hetkel on ühistu tõrje tegemise vastu, et liiga kallis töö pidi olema. Ühistu juhatuse liikmete korteris probleeme pole. Olen oma korterisse ise söödamaju ostnud, kuid probleem ikka alles. Juba aastaid, mõneks ajaks rahu ja siis jälle sipelgad tagasi. Mida ette võtta.
Tänud ette!

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Korteriühistul tõrje teostamise kohustust ei ole.
Kuid kindlasti oleks tulemus efektiivsem, kui selles osaleksid kõikide probleemsete korterite omanikud.