Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas vabaneda vaablastest?25.07.2011

Maja sisse igale poole on kolinud vaablased, seina vahele, katuse vahele jne.
Elu on muutunud põrguks, kuidas nendest vabaneda?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Selleks, et pakkuda Teile parim lahendus vaablastest vabanemiseks, peaksid meie spetsialistid maja üle vaatama, tuvastama pesade asukohad ja siis juba saab teha tõrjet või pesad eemaldada.
Kui pesasid näha ei ole, siis teeme selgeks kust nad seina või katuse vahele saavad, töötleme avad ja nende ümbrused.
Soovitan Teil helistada meie telefonil, et siis juba konkreetsele küsimusele saada pädev vastus.