Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas tõrjuda maja seintest puukoid?27.08.2015

Tere.
Top Shopis müüdav elektromagnetit kiirgav Pest Reject i reklaamitakse kui närilisi, putukaid jt. elukaid tõrjuvat elektril töötavat aparaati.
Kas on täpsemalt teada, kas ta tõrjub ka puukoisid? Kas ta üldse kellelegi mõjub kahjulikult? Kuidas ja kas hoonete seintest on võimalik puukoid tõrjuda?
Tänan.
Edu Teile

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks ei oska Top Shopis müüdavate seadmete kohta infot anda, seda peaksite nende käest küsima. Kuid kahtlen, et see toimib.
Parim vahend nendest vabanemiseks on „Woodworm“, see pakub täielikku kaitset puidule ja mööblile, mida on kahjustanud erinevad puidukahjurid, muuhulgas harilik puukoi/toonesepp, mööbli toonesepp, majasikk. Toote koostis võimaldab sel imbuda sügavale puidu sisse. Tõrjevahend säilitab oma aktiivsuse, tagades sel moel pikaajalise kaitse uute rünnete eest.
Soovi korral on võimalik toodet osta meie kontorist, täpsema info saamiseks helistage tel 6501860.