Kahjurite tõrje

Küsimus: Majasoomukas (niiskuseputukas)16.08.2011

Lugesin siin teie vastust majasoomuklaste kohta. Minu olukord on täpselt selline nagu siin oli kirjeldatud, köetav maja, palju pragusid. Nimelt, tegemist on palkmajaga ja pragusid on tõepoolest palju, ka palkidest seintes. Kuidas oleks võimalik nende putukate levikut takistada? Kas on üldse võimalik neist lahti saada?

Lugupidamisega,
M

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Võiksite järgida kõiki eelmises vastuses antud soovitusi, kui teete regulaarselt tõrjet siis on kindlasti võimalik neist lahti saada.
Pulbrit „Nippon„ on võimalik osta meie kontorist Türi tn. 3 ja samuti oleme alti valmis teostama tõrjet.
Tõrje tellimiseks või lisainformatsiooni saamiseks helistage tel. 6501860