Kahjurite tõrje

Küsimus: Tundmatud putukad, väikesed on mustad aga suured on pruunid ja kiired04.10.2011

Tere
Mul selline küsimus, et elan hästi vanas kortermajas ja nüüd tekkisid hästi imelikud putukad, kes ronivad igale poole. Väiksemad on mustad ja siis kui suureks kasvavad on pruuni värvi ja hästi kiired. Valges nad muidugi ei liigu, ainult pimedas. Mul on täitsa suur mure kohe kuidas neist lahti saada ja millega on tegu?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks antud kirjelduse järgi ei saa putukat tuvastada ega konkreetset nõu Teile anda. Vaadates meie kodulehte http://www.rentokileesti.ee/kahjuriteatmike-koduleht/putukad-ja-amblikud/putukad-pragudes/kodusoomuka-lehekulg/index.html võite ise proovida neid määratleda, siis ka konkreetsemad soovitused või tooge mõned isendid meie kontorisse, asume Türi tn. 3, Tallinn.
Täpsema info saamiseks helistage 6501860