Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas sügisel tuppa trügivaid kärbseid eemal hoida?24.10.2011

Tere!
Olen hädas kärbestega! Nimelt nüüd sügisel poevad massiliselt majja sisse, eriti päikseliste ilmadega. Oleks siis mõned, aga lausa kolooniatena. Siis sumisevad ja surevad, ei jõua neid enam taluda. Kas on mingi nipp, mis neid eemale hoiaks?
Lugupidamisega, K

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks ühtegi nippi Teile soovitada ei oska, kindlasti aitab vähendada kärbeste arvukust elektrooniline kärbsepüünis.
Pakume erinevaid püüniseid, täpsema info mudelite ja hindade kohta saate tel. 650 1860 või saatke päring aadressil info@rentokileesti.ee