Kahjurite tõrje

Küsimus: Mis putukale võib selline triibuline kest kuuluda?22.11.2011

Leidsin köögi sahtlist sellise putukakesta: http://nagi.ee/photos/enny/sets/334387/.
Kas oskaksite öelda kellega võib tegu olla? Täna nägin selle kesta omanikku ka, see oli koma kujuline pruun ja samasugune triibuline, nagu selle kest. Taga olid tal sabamoodi harjased.

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Tegemist võib olla soomuklasega (Thermobia domestica)
Välimus: umbes 12 mm pikad, koma kujulised, 3-e pika harjasega keha lõpuosas, pikkade tundlatega, värvus pruunikashall.