Kahjurite tõrje

Küsimus: Ilmselt tõin reisilt mingid putukad kaasa, kuidas neist lahti saada?02.01.2012

Tulin kuu aega tagasi Hurghadast ja kahtlustan, et sain sealt midagi kaasa.
Kuigi saputasin ja soputasin väga oma asju, istus järgmisel päeval mul peegli kõrval ümmargune tume putukas. Lõin ta maha ja uurisin veel luubiga. Nüüd oli tema kest lapiline, läbipaistev ja tal oli palju väikseid jalgu. Täna leidsin köögist samasuguse, kui tule põlema panin. Jube.
Uurisin veel luubiga - samasugune.
Elavana oli ümmargune ja kiire jooksuga.
Mul on suur mure, mis putukad need võivad olla ja kuidas neist lahti saada, äkki saate aidata?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks sellise kirjelduse järgi ei saa putukat määrata ja konkreetset nõu Teile anda.
Võimalusel tooge mõned putukad meie kontorisse, asume Tallinnas Türi tn. 3.