Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas rottidest lahti saada ilma mürgita, sest ka koer võib mürgitatud saada?05.01.2012

Tere!
Soovitate kasutada mürki, aga meil püüab koer rotte ja murrab nad maha - seega võib ju ka tema mürki saada ja ka lõksu läheb ta uudistama...
Äkki on mingi hea variant veel rottidest vabanemiseks?
Aiäh!

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Rottide püüdmiseks võib kasutada spetsiaalset puuri, sellega on võimalik närilisi elusalt kätte saada, müüvad jaekauplused.
Kui koer ainult murrab rotte (ei söö), siis tal ei ole kuidagi võimalik mürgistust saada.
Samuti võib mürke paigaldada spetsiaalsesse mürksöödakasti, et koduloomad neile ligi ei pääseks.