Kahjurite tõrje

Küsimus: Mis putukad need ovaalse kujuga esmapilgul tühjad kestad võiksin olla?11.06.2012

Avastasin hiljuti oma kodus köögi põrandal mingid ovaalse kujuga imetillukesed pruunid putukad. Algul peale vaadates tundusid need olevat tühjad kestad, kuid kui ma need põrandalt kokku pühkisin ja wc-sse viskasin, siis hakkasid nad äkitselt elama. Palun aidake mul teada saada, mis putukad need on ja kuidas neid tõrjuda.

Lugupidamisega, mures tüdruk

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Palun tooge mõned putukat meie kontorisse, asume Türi tn. 3 Tallinn (E-R 9:00-16:00).
Peale putukate määramist saame Teile nõu anda.