Kahjurite tõrje

Küsimus: Kas need liblikad on puidukahjurid?20.06.2012

Minu küsimus majas elavate või õigemini maja seintes elavate liblikate kohta. Maja on palkmaja, kaetud laudisega. Igal hommikul on meeletult palju koridoris mingeid liblikaid. Kardan, et need on mingid piudusöödikud.
Ette tänades,

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Teie poolt saadetud fotod on üsna halva kvaliteediga, nende põhjal kahjuks ei saa liblikat tuvastada.
Kindlasti ei ole tegemist puidukahjuriga, kõik puitu kahjustavad putukad on mardikalised, nende vastsed uuristavad ja söövad puitu.