Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas tõrjuda või hävitada palgi sees pesitsevaid hobusipelgaid?05.09.2012

Tere,
meil on seinapalgis sipelgapesa (suured sipelgad), täpne ulatus teadmata, liikumist näeb palgipraost mõnekümne sentimeetri ulatuses. Kuidas tõrjuda/mürgitada? Pihustatav vahend tõenäoliselt igale poole ei ulatu.

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Nende tõrjeks peaksite kasutama sipelgate hävitamiseks mõeldud pulbrit. Vahendit tuleb raputada sipelgate käiguradadele ja pindadele, kus putukad liiguvad.