Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas suhtute pistikupessa pistetavasse kahjuripeletajasse, kas see ka lutikaid peletab?24.09.2012

Tere.
Sooviks teada, kas topshopis uus kahjuri peletaja, mis tuleb elektripistikusse pista, hirmutab ka lutikad ära või on see mingi nali ja tahavad ainult raha teenida. Mulle öeldi, et inimesed ostavad meeletult ja keegi tagasi saatnud pole. Kuidas teie suhtute ja kas on ka kasu?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Teadus ei ole kinnitanud nende efektiivsust kahjurite vastu.