Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas lahti saada toas elutsevatest lendavatest sipelgatest?16.10.2012

Meil on kodus väikesed sipelgad (umbes 3-6 mm), kes lendavad. Need on läikivad ja mustad või tumepruunid. Nad on igal pool, ka kuivainetes ja nende lemmik koht on vist aknalaud. Neile meeldib olla valguse juures ehk kui paneme õhtul elutoas lambi põlema, siis on nad umbes poole tunni pärast lambi ümbruses lae peal. Kui putukas maha lüüa, siis on ta nagu natuke krõmpsuva kestaga. Kuidas neist lahti saada? Soovin väga abi!

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks sellise kirjelduse järgi ei saa nõu anda, esmalt tuleks teha putukate määramine.
Lisainformatsiooni saate tel. 650 1860.