Kahjurite tõrje

Küsimus: Kust saada mürki kuivaine koide vastu?16.11.2012

Tervist!
Uurisin küll eelnevalt postitatud sarnase sisuga kirju, kuid konkreetset vastust oma küsimusele ei leidnud.
Probleem selles, et kõik kuivained said minema loobitud ja kappe äädikaga pestud, kuid liblikad ei ole kuskile kadunud.
Seega tekkis küsimus, et kust oleks võimalik osta mürki nendest lahti saamiseks ja mis võimalusi veel peale selle oleks välja pakkuda?
Kusagilt kuulsin, et nendest lahtisaamiseks kasutatakse ka mingisuguseid kärbsepaberiga sarnaseid asju.
Ette tänades

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Ainult äädikaga pesemine ei aita, peale suurpuhastust ja kahjustatud toodete äraviskamist tuleks kõik kapid, sahtlid, lae ääred, põrandaliistud jne. üle töödelda tõrjevahendiga. Sama protseduuri peab kordama mõne nädala möödudes uuesti.
Meie saame pakkuda tõrjeteenust, jaemüügitoodetega ma kursis ei ole ja kahjuks infot nende kohta anda ei saa.
Teie poolt küsitud liimpüünised on mõeldud monitooringuks, nad ei lahendaks lõplikult koide probleemi.