Kahjurite tõrje

Küsimus: Mida peaks tegema katuse sisevoodri servamata laudades elutsevate roomavate lendavate kahjuritega?20.11.2012

Palkmaja ~10 aastat vana - kasutasime servamata laudu katuse sisevoodril. Seisis vahepeal kasutamata.
Eelmisel kevadel, kui kolisin sisse, oli väga suur hulk lendavaid roomavaid ja jooksvaid putukaid.
Nüüd alles sain teada, et on puidukahjurid. Lugesin, et neid võib hävitada mürgise gaasiga - maja kiletades.
Väljast värvisime maja, seest on töötlemata.
Kuidas Teie soovitate toimida?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Parim vahend puidukahjurite hävitamiseks on "Woodworm".
Kõik sees olevad töötlemata lauad võiksite nimetatud vahendiga üle töödelda. Peab arvestama, et 1 liitriga tuleks töödelta (pritsida või pintsliga kanda) 4 ruutmeetrit puidupinda.
Woodwormi saab osta Türi tn. 3, Tallinn, tel 6501860.