Kahjurite tõrje

Küsimus: Mida teha, et rähn ei hävitaks räästaaluse laudu?19.12.2012

Mure selles, et sel suvel rähn hävitas räästaaluse laudu. Kuues kohas augud sees. Maja umbes 20a. vana, varem pole sellist asja juhtunud. Mida teha, et ta kevadel jälle ei tuleks?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Võimalusel tuleks paigaldada ogad, tõmmata räästa alla tamiil või tross, et linnud sinna juurde ei pääseks.
Linnuogasid saab osta Türi tn. 3, Tallinn.

tervitades,
Liilika