Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas vabaneda nälkjatest kasvuhoones?11.04.2011

Tere,
Sooviksin teada, kuidas vabaneda nälkjatest kasvuhoones?
Tänan!

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Tigude ja nälkjate tõrjeks sobivad graanulid Detia. Need on mõeldud dekoratiivtaimede, marjapõõsaste, viljapuuaedade, maasika, rapsi, salati ja köögiviljade reavahedes kasutamiseks.
Graanulid on peibutusainet sisaldav sööt. Metaldehüüdi toimel teod ja nälkjad kaotavad kehavedelikku, kuivavad ja surevad. Vahend on vihmakindel (2 nädalat) ja toimib kindlalt ka madalatel temperatuuridel.
Neid graanuleid on võimalik osta jaemüügist, müüvad suuremad kauplusteketid.