Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas saada kätte nahhaalne rott või hiir, kes lõksu ei lähe ja mürki ei taha kasutada?21.03.2013

Tere,
Kuidas saada jagu ilmselt, ilmselt on kas rott või hiir, aga julge ja nahhaalne, et lõksu ei jää ja mürki laste tõttu eriti ei tahaks kasutada?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Mürksööda kasutamine oleks ilmselt efektiivsem, kuid alternatiivina võib kasutada liimpüüniseid või rotipuuri.