Kahjurite tõrje

Küsimus: (Koi)liblikate tõrje21.04.2011

Tere!
Olen tüdinud kodus lendlevatest liblikatest! Olen kappidesse asetanud koitõrjet, kuid nad endiselt lendlevad (enamasti köögis).
Äkki need ei olegi koiliblikad? Kuidas nendest vabaneda?
Tänan vastuse eest!

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Väga raske on nõu anda, kui täpselt ei ole teada milliste putukatega tegemist on.
Kui võimalik, siis tooge mõned isendid (4-5 tk) meie kontorisse (asume Türi tn. 3, Tallinn). Bioloog määrab liigi ja annab nõu nendest vabanemiseks.