Kahjurite tõrje

Küsimus: Kuidas lahti saada korteris elutsevatest pisikestest putukatest, pole suutnud neid ise tuvastada?03.06.2013

Mõni aeg tagasi ilmusid korterisse pisikesed putukad. Umbes 3-5 mm pikad, värvus pruunist tumepruunini. Sipelgad või prussakad ei paista olevat. Lisasin "elukast" ka paar lähivõtet. Loodan, et on abiks tuvastamisel.
http://www.upload.ee/image/3354993/putukas1.jpg
http://www.upload.ee/image/3354995/putukas2.jpg
Leitud on neid üle terve korteri. Hetkel ei suuda meenutada esmakohtumise hetke (ilmselt kevadel kunagi). Samuti ei ole suutnud leida nende nn "pesa". Kuigi tundub nagu oleks neid rohkem rõduuksega seina juures. Palun abi, mis putukatega on tegemist ning kuidas neist kõige lihtsamini lahti võiks saada?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks ei ole võimalik putukat pildi järgi tuvastada.
Võimalusel tooge mõned isendid meie kontorisse, entomoloog määrab liigi ja peale seda saame nõu anda.
Täpsemat infot saate teenuse kohta helistades tel. 650 1860.