Kahjurite tõrje

Küsimus: Kas vannitoas avastatud karvased putukad võiksid olla keldrikakandid ja mida ette võtta nendega?17.06.2013

Tere,
avastasin hiljuti kodus just vannitoas veidrad putukad. Nad näevad välja ala 5 mm suurused tumedat värvi kujult nagu piklikud, kuid on jube karvased. Googeldades ei tule ühtegi tuttavat ette, kuid kahtlustan keldrikakandeid, aga pole kindel, kuna nad tunduvad liiga karvased. Kas ehk oskate nõua anda, kes need on ja mida ette võtta nendega?

Vastus: Liilika Pukk, teenindusjuht, Rentokil OÜ, www.rentokil.ee

Kahjuks kirjelduse järgi ei ole võimalik putukat määrata, võimalusel palun tooge mõned meie kontorisse, asume Türi tn. 3 Tallinn. Lisainfo tel. 650 1860.